E-Posta Gönder 0212 423 21 00 WhatsApp İletişim

arcoPlus®1307X

30mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, X strüktür yedi cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Mütemadi olarak veya binili tip sandviç panel arasında kullanılabilir. Talep edilmesi halinde, paneller ile birlikte gerekli montaj aksesuarları tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1307AX

30mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, X strüktür yedi cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Mütemadi olarak veya kepli tip sandviç panel arasında kullanılabilir. Talep edilmesi halinde, paneller ile birlikte gerekli montaj aksesuarları tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1407X

40mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, X strüktür yedi cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Mütemadi olarak veya binili tip sandviç panel arasında kullanılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1407AX

40mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, X strüktür yedi cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Mütemadi olarak veya kepli tip sandviç panel arasında kullanılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1507X

30mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, X strüktür yedi cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Mütemadi olarak veya binili tip sandviç panel arasında kullanılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1507AX

30mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, X strüktür yedi cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Mütemadi olarak veya kepli tip sandviç panel arasında kullanılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1123

12mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, beş hadveli, üç cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Hadve yüksekliği 80mm’dir. Binili olarak kullanıma uygundur ve bu sayede geniş açıklıklı endüstriyel yapılarda tercih edilir. Mütemadi olarak veya sandviç panel arasında kullanılabilir. Sandviç panel arası kullanımda minimum %5, mütemadi kullanımda ise minimum %7 eğim ile kullanılması tavsiye edilir. İsteğe bağlı panellerin her iki ağzı imalatı müteakip ısı kaynağı metodu ile kapatılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1163

16mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, beş hadveli üç cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Hadve yüksekliği 80mm’dir. Binili olarak kullanıma uygundur ve bu sayede geniş açıklıklı endüstriyel yapılarda tercih edilir. Mütemadi olarak veya sandviç panel arasında kullanılabilir. Sandviç panel arası kullanımda minimum %5, mütemadi kullanımda ise minimum %7 eğim ile kullanılması tavsiye edilir. Mütemadi olarak veya sandviç panel arasında kullanılabilir. İsteğe bağlı panellerin her iki ağzı imalatı müteakip ısı kaynağı metodu ile kapatılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®1203

20mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, beş hadveli üç cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Hadve yüksekliği 80mm’dir. Binili olarak kullanıma uygundur ve bu sayede geniş açıklıklı endüstriyel yapılarda tercih edilir. Mütemadi olarak veya sandviç panel arasında kullanılabilir. Sandviç panel arası kullanımda minimum %5, mütemadi kullanımda ise minimum %7 eğim ile kullanılması tavsiye edilir. Mütemadi olarak veya sandviç panel arasında kullanılabilir. İsteğe bağlı panellerin her iki ağzı imalatı müteakip ısı kaynağı metodu ile kapatılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

TegoLUX®

0.8-1.5mm kalınlığında, özellikle trapez sac arasında kullanıma uygun, tek cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Binili olarak kullanıma uygundur. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

TegoPlus®

3-5mm kalınlığında, özellikle trapez sac arasında kullanıma uygun, çift cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Binili olarak kullanıma uygundur. İsteğe bağlı panellerin her iki ağzı imalatı müteakip ısı kaynağı metodu ile kapatılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®Onda

6mm kalınlığında, 177/51mm ondüle kesitli UV korumalı modüler panellerdir. Binili olarak kullanıma uygundur. Minimum %7 eğim ile kullanılması tavsiye edilir. İsteğe bağlı panellerin her iki ağzı imalatı müteakip ısı kaynağı metodu ile kapatılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®MiniGreca5

12mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, üç cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Hadve yüksekliği 40mm’dir. Binili olarak kullanıma uygundur ve bu sayede geniş açıklıklı endüstriyel yapılarda tercih edilir. Mütemadi olarak veya trapez sac/sandviç panel arasında kullanılabilir. Trapez sac/sandviç panel arası kullanımda minimum %5, mütemadi kullanımda ise minimum %7 eğim ile kullanılması tavsiye edilir. İsteğe bağlı panellerin her iki ağzı imalatı müteakip ısı kaynağı metodu ile kapatılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.

arcoPlus®MiniGreca

8mm kalınlığında, 1000mm faydalı eninde, üç cidarlı UV korumalı modüler panellerdir. Hadve yüksekliği 28-40mm’dir. Binili olarak kullanıma uygundur ve bu sayede geniş açıklıklı endüstriyel yapılarda tercih edilir. Mütemadi olarak veya trapez sac/sandviç panel arasında kullanılabilir. Trapez sac/sandviç panel arası kullanımda minimum %5, mütemadi kullanımda ise minimum %7 eğim ile kullanılması tavsiye edilir. İsteğe bağlı panellerin her iki ağzı imalatı müteakip ısı kaynağı metodu ile kapatılabilir. Paneller ile beraber talep edilmesi halinde gerekli montaj aksesuarları da tedarik kapsamındadır.