E-Posta Gönder 0212 423 21 00 WhatsApp İletişim

arcoPlus®684 Reverso

8mm kalınlığında, 600mm eninde, dört cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®684

8mm kalınlığında, 600mm eninde, dört cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 2000mm veya 3000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®6104 Reverso

10mm kalınlığında, 600mm eninde, dört cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®6104

10mm kalınlığında, 600mm eninde, dört cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 2000mm veya 3000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®6124 Reverso

12mm kalınlığında, 600mm eninde, dört cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®6124

12mm kalınlığında, 600mm eninde, dört cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 2000mm veya 3000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®6166 Reverso

16mm kalınlığında, 600mm eninde, altı cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®6166

16mm kalınlığında, 600mm eninde, altı cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 4000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®626 Reversò

20mm kalınlığında, 600mm eninde, altı cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®626

20mm kalınlığında, 600mm eninde, altı cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 4000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®6410 Reversò

40mm kalınlığında, 600mm eninde, on cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®6410

40mm kalınlığında, 600mm eninde, on cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 8000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®9207 Reverso

20mm kalınlığında, 900mm eninde, yedi cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®9207

20mm kalınlığında, 900mm eninde, yedi cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 4000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®9257 Reverso

25mm kalınlığında, 900mm eninde, yedi cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®9257

25mm kalınlığında, 900mm eninde, yedi cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 5000mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®9327 Reverso

32mm kalınlığında, 900mm eninde, yedi cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Özel olarak dizayn edilmiş bağlantı aksesuarları ve teknik gereksinimlere uygun olarak belirlenecek polikarbonat veya alüminyum kilitleme profilleri ile kullanılır. Özel kilitleme detayı sayesinde su sızdırmazlığı mükemmeldir.

arcoPlus®9327

32mm kalınlığında, 900mm eninde, yedi cidarlı, kilitli sistem koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Alüminyum kilitleme profilleri ile, çatı eğiminin %5’i geçmesi halinde eğimli çatı uygulamalarında ve profil kesitine bağlı olarak minimum 6500mm yarıçapında tonoz tipi çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda cephe uygulamalarında da kullanılabilir.

arcoPlus®347

40mm kalınlında, 333mm eninde, yedi cidarlı, lambri tipi koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız profil serileri bulunmaktadır. Çatı eğiminin %7’den fazla olması halinde halinde çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda dikey cephe ve açılır kanat uygulamalarında kullanıma da uygundur.

arcoPlus®547

40mm kalınlında, 500mm eninde, yedi cidarlı, lambri tipi koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız profil serileri bulunmaktadır. Çatı eğiminin %7’den fazla olması halinde halinde çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda dikey cephe ve açılır kanat uygulamalarında kullanıma da uygundur.

arcoPlus®549

40mm kalınlında, 500mm eninde, dokuz cidarlı, lambri tipi koekstrüde UV korumalı modüler panellerdir. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız profil serileri bulunmaktadır. Çatı eğiminin %7’den fazla olması halinde halinde çatı uygulamalarında kullanılabilir. Aynı zamanda dikey cephe ve açılır kanat uygulamalarında kullanıma da uygundur.

Velario®613

10mm kalınlında, 605mm eninde, üç cidarlı, lambri tipi UV korumasız modüler panellerdir. İç mekanlarda asma tavan ve bölme duvar uygulamalarında kullanıma uygundur.

Velario®20-5

20mm kalınlında, 605mm eninde, beş cidarlı, lambri tipi UV korumasız modüler panellerdir. İç mekanlarda asma tavan ve bölme duvar uygulamalarında kullanıma uygundur.